Hexagon CADWorx Plant Professional obsahuje najkompletnejší rozsah nástrojov pre efektívne návrhy prevádzok. Ľahko sa ho naučíte ovládať a pomohol už tisíckam spoločností vytvoriť prínosné výstupy rýchlejšie a presnejšie.

Rozšírené možnosti:

  • Steel Professional 
  • P&ID (Standard) 
  • Design Review 
  • Equipment 
  • OrthoGen

Efektívne návrhy prevádzok

CADWorx Plant Professional umožňuje rýchlu a ľahkú tvorbu plne inteligentných 3D modelov prevádzok. Pretože CADWorx modely sú na báze AutoCAD, ponúkajú neporovnateľnú flexibilitu a spoluprácu.

Konštrukčná oceľ a vybavenie

Súčasťou sú výkonné a intuitívne modelovacie možnosti pre konštrukčnú oceľ a vybavenie, aby poskytli najkompletnejšie modely prevádzok.

Vedenie a káblové lávky

Navyše k modelovaniu ocele a vybavenia sú zabudované aj postupy pre kúrenie, vetranie a klimatizáciu a pre káblové lávky. Štvorcové, obdĺžnikové, okrúhle a oválne tvary, s prechodmi, všetko je dostupné.

Zmeň veľkosť, zmeň špecifikáciu

Zautomatizované a intuitívne postupy robia zmenu veľkosti a špecifikácie potrubia rýchlym a jednoduchým.

Špecifikácie potrubia

Súčasťou sú stovky špecifikácií pripravených na použitie v metrickom a imperiálnom formáte, ktoré odkazujú na súbory s údajmi o viac ako 60 000 parametricky poháňaných komponentoch.

Automatická izometria

Automatická izometria sa dá vytvoriť z náčrtov potrubí alebo projektových databáz. CADWorx Plant Professional obsahuje ISOGEN na automatickú izometrickú produkciu.

Kontrola kolízií

CADWorx Plant Professional ponúka zabudovanú detekciu zrážok. Kolízie sa dajú odhaliť na súčasnom modeli, ako aj na externom súbore. Je možné nahlásiť zrážku „priebežne“, alebo kedykoľvek v procese navrhovania.

Databázové prepojenia

CADWorx Plant Professional umožňuje používateľom vytvoriť presný, užívateľom konfigurovateľný súpis materiálu v najpopulárnejších formátoch databáz. Voliteľné prepojenia aktuálnej databázy v CADWorx Plant Professional ukazujú stav dizajnu v reálnom čase a poskytujú cennú zálohu informácií.

Synchronizácia modelu a P&ID

Keď sa používa v spojení s aktuálnou projektovou databázou, CADWorx Plant Professional umožňuje inteligentnú kontrolu komponentov s projektovými P&ID, ktoré boli vytvorené s použitím Hexagon CADWorx P&ID Professional.

Možnosti rekapitulácie

Súčasťou je CADWorx Design Review na prehliadanie modelov a skutočnú spoluprácu na 3D návrhoch.

Prepojenia na záťažovú analýzu a záťažovú izometriu

CADWorx Plant Professional má dvojsmerné prepojenia na Hexagon CEASAR II, svetovo najpoužívanejší balík pre záťažovú analýzu.

Máte otázku?

Naším zákazníkom sme denno denne pripravený pomôcť a zodpovedať tie najvážnejšie otázky vôbec a to na +421 910 44 77 83