Príručka AutoCAD Plant 3D, AutoCAD P&ID

Aplikace Spec Editor, Report Creator

Spoločnosť cadvision s.r.o. sa podieľa na rôznych projektoch implementácií, konzultácií výberu a práci v produktov od Autodesk a Hexagon.

Vďaka dlhoročnými skúsenosťami sme sa zúčastnili zaujímavého projektu pre Autodesk a to vytvorenie príručky pre nových užívateľov produktu AutoCAD P&ID a AutoCAD Plant 3D. Príručku sme po obsahovej stránke pripravili tak, aby ste sa oboznámili so všetkými funkciami produktu a nastavením projektu.

Obsahom príručky je postup vytvorenia projektu, tvorba databázy a samotné 3D modelovanie, vytváranie výstupov ako 2D výkresov Izometrií alebo 2D Ortho výkresov a reportov. Súčasťou príručky je aj DATASET. Dataset obsahuje už vytvorený projekt, na ktorom si môžete vyskúšať postupy vytvorenia si vlastného projektu a databázy či pre AutoCAD P&ID alebo AutoCAD Plant 3D.

Príručku si môžete stiahnuť na stránkach Autodesku po zaregistrovaní na www.autodeskclub.cz -> Řešení -> Dokumenty ke stažení

Príručku si môžte stiahnúť tiež kliknutím na tento odkaz

Tých možností, ktoré prináša produkt AutoCAD Plant 3D je samozrejme omnoho viac, pokiaľ by ste potrebovali viac informácií napr. podrobnejšie školenie alebo implementáciu produktu kontaktujte nás na michal.mihalik@cadvision.sk

Máte otázku?

Naším zákazníkom sme denno denne pripravený pomôcť a zodpovedať tie
najvážnejšie otázky vôbec a to na +421 910 44 77 83