Ing. Mihálik Michal
michal.mihalik@cadvision.sk
Konateľ spoločnosti
Technický riaditeľ | Managing director

Vyštudoval Strojnícku fakultu Žilinskej Univerzity. Ako absolvent nastúpil do VÚKV, a.s. v Prahe na pozíciu Projektanta. Od roku 2007 pracoval v spoločnosti Techdata Distribution, s.r.o. v Prahe (významný distribútor spoločnosti Autodesk) ako konzultant a technik pre Autodesk produkty (Inventor, AutoCAD Mechanical, Vault). Od roku 2009 pôsobil ako konzultant, prezentátor a technická podpora pre produkty AutoCAD Plant 3D, AutoCAD P&ID, Inventor, Navisworks a AutoCAD u Autodesk predajcu v Banskej Bystrici.

Tejto oblasti sa venuje naďalej - je zameraný hlavne na produkty potrubných systémov od spoločnosti Intergraph CADWorx Plant Professional, CADWorx P&ID, Autodesk Plant 3D, AutoCAD P&ID, Inventor. Rád hľadá nové možnosti, analyzuje rôzne riešenia od rôznych dodávateľov softwarových riešení. Venuje sa hlavne prezentáciám, analýzam, implementáciám a predaju softwarových riešení zákazníkom. Preferuje individuálny prístup k zákazníkom s veľkým dôrazom na ich spokojnosť.

Ing. Silvia Miháliková
silvia.mihalikova@cadvision.sk
Obchodný a ekonomický analytik, marketing | Sales analysis and marketing

Absolventka Vysokej školy ekonomickej v Prahe, fakulta managementu.

Pracovala ako Ekonóm strediska v Skanska Facilities Management, s.r.o. v Prahe, neskôr pôsobila v spoločnosti Business Lease, s.r.o.
v Prahe ako Contract manager.

V spoločnosti Cadvision, s.r.o. sa venuje finančným záležitostiam, komunikuje so zákazníkmi, rieši marketingové aktivity a administratívnu podporu.

Ing. Jaroslav Čierny PhD.
jaroslav.cierny@cadvision.sk
Výpočtový analytik, CAD špecialista | Stress Analysis, CAD Application Engineer

Vyštudoval Žilinská univerzita v Žiline, Strojnícka fakulta, odbor Technika prostredia. Počas bakalarského štúdia sa venoval programu na návrh a regulovanie vykurovania a vetrania TechCON a vyregulovanie sústav ProTECH. Získal skúsenosti v obore vykurovanie, vetranie, meranie prietokov a obnoviteľných zdrojov energie, skúsenosti s prácou v odbore vykurovanie, výmeny vodomerov a vodoinštalatérskych prác, výučba termomechaniky, hydromechaniky, projektovanie vykurovacích a chladiacich sústav.

Pracoval na malých projektoch v produkte AutoCAD, kde si aj vyskúšal projektovanie produktu AutoCAD Plant 3D, softwaru pre potrubné celky. Počas svojej kariéry sa venoval a venuje hlavne výpočtom procesných systémov a výmenníkov tepla. Rád analyzuje software pre výpočty prietokov, strát v potrubných systémov, projektovaniu technológií a pripravuje prezentácie. Preferuje individuálny prístup k zákazníkom.

Bc. Martin Markovič
martin.markovic@cadvision.sk
technická podpora pre Inventor | CAD Application Engineering

Absolvent Žilinskej univerzity, Strojníckej fakulty v obore konštruktér strojárskych častí. Má skúsenosti v projekcii, pripravuje prezentácie a školenia produktu Autodesk Inventor. Venuje sa programovaniu cez iLOGIC v Inventore.

INTERGRAPH | Honeywell | Fluidflow3 | Simtronics
support@cadvision.sk

Špecialista pre technickú a projekčnú podporu má v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti. Spoločnosť cadvision s.r.o. má v portfóliu špecialistu pre oblasť technologických celkov, s bohatými skúsenosťami. V našej spoločnosti sa zaoberá produktami ako Autodesk Inventor, AutoCAD Plant 3D
a ďalším produktom pre projekciu potrubných celkov.

Ako projektant sa zúčastnil projektov pre:

eustream, a.s. | NAFTA, a.s. | SPP, a.s. | PGNiG S.A. w Warszawie

Má autorizačné osvedčenie vydané Slovenskou komorou stavebných inžinierov - "autorizovaný stavebný inžinier v kategórii I4 - Inžinier pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb". Vzdelanie: Strojnícka fakulta Technickej univerzity v Košiciach, Katedra dopravnej a manipulačnej techniky.

Ing. Martin Juriga, PhD.
honeywell@cadvision.sk
Honeywell - Unisim - Technické informácie, technická podpora

Venuje sa produktom od spoločnosti Intergraph, hlavne výpočtovým riešeniam. Ďalej do jeho portfólia patria aj riešenia UniSim, v ktorých pracuje. Analyzuje a navrhuje softwarové riešenia, pri ktorých využíva svoje technické a projekčne vedomosti. Vyučuje na Bratislavskej univerzite a  školí používateľov produktov od spoločností Honeywell a Intergraph.

Máte otázku?

Naším zákazníkom sme denno denne pripravený pomôcť a zodpovedať tie najvážnejšie otázky vôbec a to na +421 910 44 77 83